ÜLESKUTSE KOORIDELE – VABADUSE ROCK 25!

Eesti 25. Taasiseseisvumispäeva väärikaks tähistamiseks toimub Saue vallas Vanamõisa käsitöölaada raames 20. augustil erikontsert ja ühislaulmine kooridega koos ansambliga Singer Vinger. Ühislaulmisele tulevad Singer Vingeri repertuaarist laulud, mis on eesti rahvast alati kõnetanud ning lisaks ühendkooride esituses ärkamisaja kaunid laulud, mida kõigil külalistel on võimalus kaasa laulda.

Alljärgnevalt edastame ühislaulmise üleskutse segakooridele – Segakoor Wannamoisa ootab endale appi laulma koore lähedalt ja kaugelt, et pidupäeval koos rõõmu tunda meie vabast riigist ja lustida ühes Singer Vingeriga. Kokku otsime viite vahvat koori, kes jõuaks ka repertuaari omandada.

Repertuaar: Singer Vingeri lood „Massikommunikatsioon“, „Suu laulab, süda läigib“ , „Raha hääl“, „Ära jahtu“, „Kodusõda“. Lisaks ühislaulud kooride koos rahvaga  A. Mattieseni „Isamaa ilu“, „Sind surmani“, “Eestlane olen ja eestlaseks jään”. Kõik vajaminevad noodid tagab korraldaja.

Palume huvitatud kooride esindajatel endast märku anda hiljemalt 25. aprill 2016
katrin@kodukyla.ee , tel 5140761 Katrin Krause

Vanamõisa käsitöölaat pakub kõikidele kooris lauljatele priid sissepääsu nii endale, kui kahele kaaslasele (3 tasuta käepaela kogu sündmusele) ning võimalust esineda oma kooriga 20-25 minutilise kavaga Vanamõisa käsitöölaada pealava programmis, teile sobival ajal vahemikus 14.00-18.00.