Tallinna-tagune ei ole laiendatud pealinna magala. Vastupidi – kohe üsna Tallinna külje all on palju elujõulisi külasid, kus elavad ja tegutsevad väga ägedad inimesed. Külaelu Saue vallas ei ole Andrese-Pearu sarnane vägikaikavedu, vaid ühiselt tehakse nii tööd kui lõbutsetakse, ühiselt seatakse plaane ja koostöö ei ole ainult ühe küla piiridesse jääv, vaid on võimalik paljude külade ühistegevus. Selle tulemuseks on 200 ruutmeetrit koostegemise rõõmu, millel nimeks Kogukonnatelk.

Mis meil on:

  • Kohvik, kus Saue valla koduköökide hõrgutised, reipust lisavad joogid ja muidugi kohv. Kohe ikka päris head masinakohvi antakse.
  • Kogukonnapood, kus müügil ainult Saue valla käsitöömeistrite tehtu. Kui ka kohe kaubaks ei lähe, siis on põnev näha, mida kõike sauevallakad teha oskavad. Saab kontaktid kirja panna ja soovi korral ka hiljem kaupa teha.
  • Vaba lava, kus kuuleb alates kella 12-st muhedaid esitusi nii noorematelt kui vanematelt. Garanteerime, et kõik peavad viisi ja on väga mõnusad kuulata.
  • Ja kui niisama Kogukonnatelgis ringi uudistada, siis hakkab üht-teist veel silma: fotodel 100% sauevallakad, kohvikus saab istuda sauevallaka tehtud pinkidel ja soe naeratus on ka päris ehtne.
  • Ah jaa, kaardiga saab ka maksta.

Meie ootame teid! Kogu südamest!