Vanamõisa Käsitöölaada juubelipeo Suvelõpukontserdil 20.augustil astub üles Metsatöll ja Eesti Rahvusmeeskoor koos dirigent Rasmus Erismaaga. See saab olema kindlasti üks meeliülendav kontsertelamus ja kaunistab meie juubelipidu ja kõiki neid 20 aastat, mil oleme seda sündmust korraldanud.

 

Vanamõisa Suvelõpukontserdil astuvad traditsiooniliselt üles nii oma valla artistid ja taidlejad kui ka parimad Eesti bändid. Vanamõisa Suvelõpukontserdil on üles astunud nii Tanel Padar kui Koit Toome, nii Liis Lemsalu kui Curly Strings, nii Metsatöll, Kukerpillid, Smilers, Meie Mees, Singer Vinger, Mait ja Mikko Maltis, Karavan, Justament, Getter Jaani, Teele Viira, Rosanna Lints kui Anne Veski, Marju Länik, Zetod, 2 Quick Start ja Nedsaja Küla Bänd ning paljud teised.

Meie eesmärk on pakkuda midagi igale külastajale, alates pisimast kuni suuremateni. Terve päeva jooksul toimub mitmekülgne programm ja tegevused kogu perele, et üheskoos ja positiivses võtmes suvele punkt panna ning eestimaisele sügisele taas vastu astuda.

 

 

 

  •