Vanamõisas toimub ka sel aastal, 22.augustil, laat ja BBQ festival. Kuigi kehtivate piirangute osas on traditsiooniline Vanamõisa käsitöölaat koos suvelõpupeoga lükkunud 2021 aastasse, leiame omalt poolt lahendused, mis sobivad COVID-19 pandeemiaga kaasneva olukorraga ning võimaldavad üritusel osalejatel seda teha võimalikult turvaliselt ning vastavalt kehtestatud reeglitele.

Laadale ootame kauplejaid nii kvaliteetse Eesti toiduga kui taimede ja aiandustarvetega, Eesti käsitööga, vanavaraga ja Eesti disainiga. Laadal on oma ala ka lastele ja kõigi grillihuviliste rõõmuks toimuvad  Eesti Meistri võistlused BBQ-s  ja BBQ Festivali meistritiitli võistlus. Võistlused toimuvad vastavalt KCBS reeglitele. Osalema on tulemas ka võstkonnad  piiri tagant, kel huvi võistlejana kaasa lüüa, leiab rohkem infot siit

Seekord ei toimu traditsiooniks saanud suurt suvelõpukontserti ning suletuks jääb ka Eesti Toidu Telk, küll aga on meil plaanis koguni kaks akustilist kontserti.

Kell 16:15 astub lavale akustiline duo Liis Mäesalu ja Tarvo Valm.

Liis Mäesalu ja Tarvo Valm on koos muusikat mänginud aastast 2018. Selle akustilise duo muusika on lihtne ja leiab tee iga kuulaja südamesse. Liisi imeilusas hääles kõlavad mõtlikud toonid ja kaunid meloodiad iseäralikult lummavalt ning kõike seda saadab Tarvo meisterlik kitarrimäng. Liisi ja Tarvo esinemiskava on eestikeelne ja valdavalt omaloominguline, kuid vürtsi lisavad juurde ammused pärlid Eesti estraadimuusikast nagu Heidy Tamme “Kord härradega kõndisin” või Kärt Tominga “Aeg” jne.

Kell 18:30  algab  Hendrik Sal-Salleri ja Erko Laurimaa akustiline kontsert

Vanamõisa laada ja BBQ Festivali lõpetuseks esitatakse kõigile tuttavaid Smilersi laule hoopis teistsuguses võtmes. Nende akustiline kontsertkava toob päikest meie kõigi südamesse.

Oma tegevused on ikka ka lastele, lasteala on avatud 9:00-20.00 ning kl.12:00-14:00 toimub Selveri lastejooks.

Vaata kogu ajakava SIIT

Üritus algab kl. 9:00